ZASADY GRY BACCARAT:

Reguły rozgrywki sa niezwykle proste. Do gry w baccart wykorzystuje się osiem talii kart. Gracze dostają po dwie karty, ale czasami można dobrać jeszcze jedną kartę. Podczas gry w baccart przy stole znajduje się zazwyczaj około 14 graczy. Zasady podawania kart są bardzo podobne do tych jak w grze w kości. Jeżeli któryś z graczy nie chce rozdawać kart może przekazać je kolejnemu uczestnikowi gry. Rozdanie polega na tym, że rozdający karty wyciąga dwie i przykrywa w taki sposób aby żaden inny gracz nie znał ich wartości. Następnie podaje kolejne dwie karty graczowi i ten jeżeli zadecyduje o odkryciu podaje je rozdającemu. Jeżeli ich suma jest niska może zdecydować o dobraniu kolejnej karty. Karty zostają odkryte i wygrywa ta osoba, której wartość kart bardziej zbliżona była do liczby 9. W przeciwieństwie do gry w blackjacka tutaj nie ma możliwości o przekroczeniu limitu ponieważ od sumy kart odejmuje się 10. Jeżeli gracz dostanie 9 + 5 suma wynosi 14. Po odjęciu 10 wartość jego kart wynosi 10.
Karty w grze baccart numerowane są według następujących zasad:

 • 10, Walet, Dama, Król - mają wartość 0
 • As - wartość 1
 • kolejne karty od 2 do 9 mają wartość taką jaką wskazują.
  Kolory w tej grze nie mają żadnego znaczenia. W sytuacji gdy gracz już za pierwszym rozdaniem uzyska karty o sumie 8 lub 9 automatycznie wygrywa. Taki układ kart w kasynowym żargonie bywa nazywany naturalnym.

  Największe kasyna na świecie często posiadają oddzielne pokoje do gry w baccart aby zapewnić dodatkową ochronę ponieważ często toczy się gra o ogromne sumy pieniędzy. Jeżeli gracze są zainteresowani grą, ale nie chcą grać na duże pieniądze mają możliwość w wersję mini baccart. Zasady są takie same jedynie stawki gry są dużo mniejsze.
 •  

  baccarat gra online
  Chcesz nauczy sie wiecej o grze karcianej Baccarat? Zajrzyj tu baccarat i zagraj. Ucz sie jak wygrywac z najlepszymi!