RODZAJE GRY BACCARAT:

Baccart to gra, która podbiła w zasadzie cały świat. Jednak w różnych jego częściach widoczne są małe różnice w systemie obstawiania oraz roli graczy. Poniżej znajduje się krótka charakterystyka trzech najpopularniejszych na świecie odmian gry:
Chermin De Fer
Główna zasada gry wersji, czyli zbliżenie sumy wartości kart do 9 pozostaje niezmienne. W wersji amerykańskiej bankier nie jest wybierany z graczy, ale jego rolę przejmuje na stałe krupier. gracze skupieni wokół stołu grają w tym momencie przeciwko kasynu. W wersji europejskiej rola bankiera jest przekazywana po każdej rundzie, ale każdy zawodnik może odmówić przejęcia tej roli i przekazać ją kolejnemu graczowi. Czasami różnice zachodzą też w budowie tabeli wnoszonych stawek oraz wypłaty wynagrodzeń. W obrębie każdego systemu istnieją często drobne modyfikacje wnoszone indywidualnie przez kasyno.

Europejski Baccart
W europejskiej wersji poza zasadami opisanymi na stronie głównej może wystąpić zjawisko maksymalnej stawki wniesionej przez graczy. Jeżeli na przykład taki limit będzie wynosił 10000 zł i znajdzie się dwóch graczy, którzy postawią po 5000zł to reszta zawodników jest wykluczona z gry. Sytuacja taka zdarza się rzadko, ale warto o tym wiedzieć. Oczywiście o nic nie musisz się martwić, jeżeli to Ty chcesz grać takimi kwotami.

Ponadto możesz się spotkać z różnicą w obstawianiu. W wielu amerykańskich kasynach zamiast żetonów gracze stawiają żywą gotówkę. Widząc rosnącą pulę pieniędzy gracze są w stanie stawiać więcej, ponieważ realnie widzą ile mają do zdobycia.

 

baccarat gra online
Chcesz nauczy sie wiecej o grze karcianej Baccarat? Zajrzyj tu baccarat i zagraj. Ucz sie jak wygrywac z najlepszymi!